• 02.06.2024 12:06 Pazar
  • - 06.06.2024 11:06 Perşembe

Tanzanya (Darüsselam) Ticaret Heyeti 2-6 Haziran 2024

Darüsselam / Tanzanya

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan yazı metni aşağıya çıkartılmıştır.

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) organizasyonu ile 2-6 Haziran 2024 tarihleri arasında Tanzanya’ya yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Ticaret Heyeti gerçekleştirilecek olup, Darüsselam şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Tanzanya’dan iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

Bahse konu heyete başvuru için son tarih 8 Mart 2024 Cuma günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/tanzania-dar-es-salaam-2024/company/register internet adresinde yer alan Başvuru Forumu’nun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, firmalarımızdan ekonomi sınıfı uçak biletli katılım paketi için 1.500 USD tahsil edilecektir.

Başvurular başta Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri, Enerji, Kimyevi Maddeler ve Mamulleri, İnşaat Malzemeleri, Makine ve Aksamları (Tarım ilaç ve makineleri, Gıda/Tarımsal İşleme) olmak üzere tüm sektörlerimize açıktır.

ueyete katılım, başvuru formlarının doldurulması ve ödeme dekontlarının Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)’ ne ulaştırılmasıyla kesinleşecektir.

 

 

Ek: 1. Heyete İlişkin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar (2 Sayfa)

       2. Tanzanya (Darüsselam) Ticaret Heyeti Taslak Programı (1 Sayfa)