Çin (Shenzhen) Ticaret Heyeti

SİRKÜLER: 2024- 270

Sayın Üyemiz,

- Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden alınan yazı metni aşağıya çıkartılmıştır.

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (AKİB) organizasyonu ile 31 Ağustos-4 Eylül 2024 tarihleri arasında Çin’in Shenzhen şehrine yönelik Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri, Meyve Sebze Mamulleri, Kuru Meyve ve Mamulleri, Fındık ve Mamulleri, Zeytin ve Zeytinyağı, Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller sektörleri başta olmak üzere tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Ticaret Heyeti düzenlenmesi planlanmaktadır. Söz konusu organizasyonda Çin’den iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

Bahse konu ticaret heyetine başvuru için 28 Haziran 2024 Cuma günü 17:30’a kadar https://delegations.tim.org.tr/event/china-shenzhen-2024 internet adresinde yer alan başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup ekonomi sınıfı uçak biletli katılım paketi için firma başına 3.460 USD, aynı firmadan ikinci kişi için 2.335 USD tahsil edilecektir.

Heyete katılım, başvuru formlarının doldurulması ve ödeme dekontlarının Genel Sekreterliğimize ve bilgi@daib.org.tr  e-posta adresine ulaştırılmasıyla kesinleşecektir.

 

 

Katılım Ücretine Dâhil Olan Hizmetler:

• Gidiş-Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti

• Otelde 3 gece konaklama

• İkili İş Görüşmeleri (B2B)

• Heyet kapsamındaki transferler

• Toplantı günü gerek duyulduğunda tercüman hizmeti

• Toplantı günü öğle ve akşam yemeği

• Seyahat Sağlık Sigortası

 

Ayrıntılı Bilgi için:

Sultan BAYRAK (Dahili: 1200) / Aydan HANÇER BÜLBÜL (Dahili: 1201)

Telefon: 0324 325 37 37

E-mail: fuarlar@akib.org.tr

 

 

Ekler: 1- Heyete İlişkin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

           2- Heyet Programı