DENİB 1. Ev Ve Banyo Tekstili Tasarım Yarışması Hk.

SİRKÜLER:2021-278

Sayın Üyemiz,

  • Denizli İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliğin ’den alınan yazı metni aşağıya çıkartılmıştır.

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) Genel Sekreterliği tarafından, T.C. Ticaret Bakanlığı desteği ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) işbirliği ile geleceğin tasarımcılarını ev ve banyo tekstili sektörü ile buluşturmak, ev ve banyo tekstili sektöründe yeni tasarımcılar yetiştirilmesine teşvik etmek, yenilikçi ve özgün tasarımcı kimliğinin güçlenmesine yardımcı olmak, özelde Denizli olmak üzere Türkiye genelinde ev ve banyo tekstili sektörünün ihracatını artırmak amacıyla 1. Ev ve Banyo Tekstili Tasarım Yarışması adıyla yarışma düzenleneceği bildirilmiştir..

FLOURISH-GÜZELLEŞME temasıyla düzenlenecek yarışmamız, öğrenciler ve profesyonellere yönelik olarak 4 kategoride öğrenci ev tekstili, öğrenci banyo tekstili, profesyonel ev tekstili, profesyonel banyo tekstili alanında planlanmıştır.

DENİB 1. Ev ve Banyo Tekstili Tasarım Yarışması için son başvuru tarihi 02 Temmuz 2021 olup, yarışma katılım koşullarına ve online başvuruya www.denibdesign.org adresinden ulaşılması mümkün olup, söz konusu yarışma süreçleri, aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından görülebileceği belirtilmiştir.

https://www.facebook.com/denibyarisma

https://twitter.com/denibyarisma

https://www.instagram.com/denibyarisma

https://www.youtube.com/channel/UCio7CVfVt8rUWpbJLVXHmrg

https://www.linkedin.com/in/denibyarisma/