Growtech Fuarı Alım Heyeti

SİRKÜLER: 2022-679

Sayın Üyemiz,

  • Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği’nden alınan yazı metni aşağıya çıkartılmıştır.

"Growtech 2022, 21. Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı"na yönelik ve eşzamanlı olarak 21-24 Kasım 2022 tarihleri arasında Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğünde, Genel Sekreterliğimiz organizatörlüğünde bir Alım Heyeti Programı gerçekleştirilecektir.

Söz konusu Alım Heyeti Programına; Gabon, Hırvatistan, Kırgızistan, Pakistan ve Romanya'dan 12 firmadan 14 firma temsilcisi iştirak edecektir. Growtech Fuarı Alım Heyeti Programı kapsamında 22 Kasım 2022 Salı günü, 10.00-17.30 saatleri arasında, ANFAŞ- Antalya Expo Center'da heyete iştirak eden yabancı firmalar ile ikili görüşmeler gerçekleştirilecektir.

Bu çerçevede, alım heyeti ikili görüşmelerine katılmak isteyen firmaların ekte sunulan başvuru formunu doldurarak en geç 17 Kasım 2022 Perşembe günü saat 17:30'a kadar Genel Sekreterliğimize (bilgi@daib.org.tr)  göndermeleri gerekmektedir. Görüşmeler randevu sistemi çerçevesinde gerçekleştirilecektir. Tarafımıza yapılan başvurular, başvuru sırasına göre değerlendirilecek ve 18 Kasım 2022 Cuma günü başvuran firmalara tarafımızdan randevu saatlerine ilişkin bilgi verilecektir.

Ayrıca, firmaların görüşme yapmayı istedikleri ülkelerin dillerine yönelik olarak kendi tercümanları ile programa katılmaları görüşmelerin daha verimli geçmesine katkı sağlayacaktır.

Ekler:

1. İkili Görüşme Başvuru Formu

2. Alım Heyeti Listesi