Güney Kore Ticaret Heyeti

SİRKÜLER: 2024- 239

Sayın Üyemiz,

- İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden alınan yazı metni aşağıya çıkartılmıştır.

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği bünyesindeki Birliklerden İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) tarafından 25-28 Ağustos 2024 tarihleri arasında Güney Kore’ye yönelik giyimlik kumaş ve tekstil aksesuarları ürün gruplarını içeren sektörel nitelikli bir Ticaret Heyeti gerçekleştirilecektir.

Seul şehrinde gerçekleşecek söz konusu organizasyonda iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörülmektedir. Bahse konu heyete başvuru için son tarih 14 Haziran 2024 Cuma günü mesai bitimidir. Söz konusu tarihe kadar ekte yer alan Başvuru Formunun eksiksiz olarak doldurulup imzalanarak dilara.mese@itkib.org.tr e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Heyete ilişkin ayrıntılı bilgiye https://www.ithib.org.tr/bilgi-merkezi/duyuru/detay/guney-kore-sektorel ticaret-heyeti-hk-5583 linkinden erişim sağlanabilmektedir.

 

 

EKLER:

1. Heyet Taslak Programı (1 Sayfa)

2. Heyet Başvuru Formu (1 Sayfa)