Mısır (Kahire) Fiziki Ticaret Heyeti, 22-24 Ağustos 2022

SİRKÜLER:2022-456

Sayın Üyemiz,

  • Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan yazı metni aşağıya çıkartılmıştır.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)’den alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonu ile 22-24 Ağustos 2022 tarihleri arasında Türkiye İhracatçılar Meclisimiz Başkanı Sn. Mustafa Gültepe başkanlığında Mısır’a yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Fiziki Ticaret Heyeti gerçekleştirileceği belirtilmekte olup, Kahire şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Mısır’dan iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörüldüğü bildirilmektedir..

Bahse konu heyetimize başvuru için son tarih 29 Temmuz 2022 Cuma günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/egypt-2022/company/register internet adresinde yer alan Başvuru Formu’nun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, firmalarımızdan ekonomi sınıfı uçak biletli katılım paketi için 21.000-TL, business sınıfı uçak biletli katılım paketi için 42.000-TL tahsil edileceği belirtilmektedir.

Heyete katılım, başvuru formlarının doldurulması ve ödeme dekontlarının Türkiye İhracatçılar Meclisimize ulaştırılmasıyla kesinleşeceği belirtilmektedir.

Ekleri:

1- Heyete İlişkin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar (1 Sayfa)

2- Mısır (Kahire) Ticaret Heyeti Taslak Programı (1 Sayfa)