Ticaret Bakanlığı İhracat Süreçleri ve Yeni Nesil Devlet Destekleri Eğitim Programı

Sayın Üyemiz,

- Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan yazı metni aşağıya çıkartılmıştır.

“Ticaret Bakanlığı İhracat Süreçleri ve Yeni Nesil Devlet Destekleri Eğitim Programı” adlı organizasyonların Ticaret Bakanlığı ev sahipliğinde 2-3 günlük programlar halinde Türkiye genelinde çevrimiçi olarak gerçekleştirilmesinin planlandığı bildirilmiştir.

Bu defa, Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğünden alınan yazıda, çevrimiçi eğitim programının ekte yer alan program akışı çerçevesinde 5-6-7 Aralık 2023 tarihlerinde gerçekleştirileceği ifade edilmektedir. Ayrıca eğitim programı sonunda, eğitimin en az üçte ikilik kısmına katılım sağlayan katılımcılara “Dijital Katılım Belgesi” gönderileceği belirtilmektedir.

Yazıda devamla, katılımın ücretsiz olduğu programa, 3 Aralık 2023 Pazar günü saat 18.00’e kadar https://egitimbasvuru.ticaret.gov.tr/ linkinden başvuru yapılması gerektiği, kontenjanın 1000 kişi ile sınırlı olduğu dile getirilmektedir. Ayrıca başvuru esnasında istenilen bilgilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması ve farklı kişiler tarafından aynı mail adresi ile başvuru yapılmamasının önem arz ettiği, e-posta adreslerinde hata olması durumunda katılım linkinin katılımcılara iletilemeyeceği ifade edilmektedir. Başvuru sonrası herhangi bir onay maili iletilmeyeceği ve eğitime katılım linkinin, başvuru yapan katılımcıların mail adreslerine 4 Aralık 2023 Pazartesi günü gönderileceği ayrıca belirtilmektedir.

 

 

Ekler: 1.Program Akışı (1 sayfa)

           2.Duyuru Görseli (1 sayfa)