DAİB Yönetimi Erzurum ve Şırnak protokolünü ziyaret etti

DAİB Yönetimi Erzurum ve Şırnak protokolünü ziyaret etti

Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği (DAİB) Yönetim Kurulu, Erzurum ve Şırnak'ta bir dizi çalışma programı gerçekleştirdi.

DAİB Başkanı Ethem TANRIVER Başkanlığındaki Erzurum heyetinde, DAİB Başkan Yardımcısı Kamil POLAT, DAİB Yönetim Kurulu Üyeleri Murat ASLAN ve Osman BOZ;  DAİB Denetim Kurulu Üyeleri Abdurrahman ŞAKİROĞLU ve Volkan DÖLEKLİ  yer aldı. Heyet, ilk olarak Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mehmet SEKMEN, Erzurum İl Emniyet Müdürü Sayın Mehmet ASLAN, Erzurum Teknik Üniversite Rektörü Sayın Prof. Dr. Muammer YAYLALI, Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Rasim FIRAT, T.C. Ekonomi Bakanlığı Doğu Anadolu Bölge Müdürü Sayın, Osman ALKAN'ı  makamında ziyaret etti.

DAİB Başkan Yardımcısı Süleyman ÇAĞLI Başkanlığındaki Şırnak heyetinde ise, DAİB Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet TAŞKIN ve Şebap TAŞKIN; TİM Delegeleri; Kemal PALTA, Nihat BOSTANCI, İzzet ACET, Abdurrahman KESİK, Zekerya ÖKTEN ve Süleyman TAYŞUN yer aldı. Heyet, ilk olarak Şırnak Vallisi Sayın Mehmet AKTAŞ, Şırnak Vali Yardımcıları Sayın, Sercan GÖKDEMİR, Adem GÖKDEMİR ve Şırnak Ticaret ve Sanayi Oda Başkanı Sayın Osman GELİŞ'i makamında ziyaret etti.

DAİB Başkanı Sayın Ethem TANRIVER ve Yönetim Kurulu, ziyaretler esnasında bölge ihracatının daha da artması hususunda hayata geçirmeyi planladıkları projeleri ve yeni dönemde ihracatçıların sorunlarının en hızlı şekilde çözülebilmesi için fikir alışverişinde bulunuldu.


İlgili Görseller